pl.png en.png de.png

Gruba Recykling jest największą na Pomorzu i jedną z największych w Polsce firm, zajmujących się skupem i recyklingiem kabli oraz skupem złomu. Nasza firma działa na terenie całej Polski. Gruba Recykling - to firma rodzinna.

Zadzwoń:
+48 694 181 333

O firmie

Poznaj nas lepiej

Gruba Recykling jest największą na Pomorzu i jedną z największych w Polsce firm, zajmujących się skupem i recyklingiem kabli oraz skupem złomu .

Od ponad dziesięciu lat Gruba Recykling oferuje kompleksową obsługę w zakresie odbioru odpadów z dowolnego miejsca w kraju. Nasza firma działa na terenie całej Polski. Prowadzi skup kabli w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz w większości miast w naszym kraju. Gruba Recykling to profesjonalna firma, która proponuje najwyższą możliwą cenę za zużyte kable.  

Gruba Recykling - to firma rodzinna. Wieloletnie doświadczenie w branży, uczciwa i rzetelna obsługa spowodowały, że zaufały im największe firmy w branży. Profesjonalna obsługa to atut naszej firmy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dlatego jesteśmy wstanie płacić wysokie ceny, zgodne z notowaniami giełdy metali LME.

Korzystając  z doświadczenia zdobytego przez lata praktyki, Gruba Recykling prowadzi odzysk metali nieżelaznych z złomu po kablowego w oparciu o posiadaną przemysłową linie do recyklingu. Nasze moce przerobowe obecnie wynoszą 1000 ton w skali miesiąca.

 

Misja firmy

Chcemy oferować naszym partnerom biznesowym nie tylko najatrakcyjniejsze ceny, ale przede wszystkim wiarygodne i partnerskie warunki współpracy oparte o naszą innowacyjną technologię oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dążymy do tego, aby na rynku polskim i europejskim być szanowaną i polecaną firmą w branży odzysku surowców. Podejmujemy nowe wyzwania poprzez dynamiczny rozwój naszej firmy. Motto Gruba Recykling to: „w trosce o środowisko tworzymy ekologiczne rozwiązania”.

 

Oferta firmy

Gruba Recykling dysponuje niezbędnymi zezwoleniami z zakresu ochrony środowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą oraz o kontakt w celu rozpoczęcie współpracy.